.

Prosinec 2010

The end

17. prosince 2010 v 21:02 | Sweeneyツ
Ahoj,tohle nemá cenu.Nevim,co je s blogem.cz ,ale ja nwm co bych si měla předělat nebo jestli to je čistě jejich vina.
Z důvodů mé velké zloby k blogu.cz končím s tímto blogem.Sem z toho smutná,ale musím to udělat.Na přidávání článků bych čas měla,ale když nejdou přidávat fotky žádným způsobem,tak na to se můžu vyprdnout.
Doporučiji stránku http://www.clemence-poesy.org/ ,pokud budete chtít dále sledovat novinky o Clémence.

Přeji hodně zdaru všem SBÉ (skvělým blogařům) !!!


Všude dobře,ale v ČR nejlépe.Věřte mi!

10. prosince 2010 v 10:53 | Sweeneyツ
Ahoj,jsem doma ! VŠUDE DOBŘE,DOMA NEJLÍP !
Bylo to fakt žůžo.Tower Bridge mě natchnul nejvíc.Parlament s Big Benem ani ne.Nejlepší sou stejně červený busy a budky.
Žrádlo hrůza.Nedá se to žrát.
Fotky přidat nejdou.Koukala sem asi před tejdnem na nějákej článek na blog.cz a mohlo by se to vstahovat k tomu přidávání fotek,ale nepochopila sem to a už nwm kde to bylo.
Fotky dám na FB a dám vám adresu.
Zatim papec.

!!!!!

Na FB jsem Michaela Krausová.Bohužel ani adresa mi sem dát nejde ( asi s blogem skončim,to nemá cenu !!!) .Mrkněte se na fotky z anglie !!! :-) Kdyby se nezobrazovaly bez přidání,tak si mě přidejte.HLAVNĚ si všimněte posledních pár fotek :D

Moji drazí,milovaní,...

5. prosince 2010 v 11:57 | Sweeneyツ
odjížním do Londýna ,takže se tu mějte pěkně.Koukala sem na počasí a mělo by tam být 6 stupnů,což vůbec není zas tak hrozný,ale taky přehánky tam maj.Rozhodla sem se,že do musea Madame Tussaude nakonec nepůjdu a tím pádem se s Harrym Potterem a nevyfotim.Je tam velkem vstup a já chi rači na London Eye pochopitelně.Fotit budu bez přestání(pokud se mi teda stihne nabít foták),takže hned jak přijedu,tak sem dám šupu fotek.Jestli teda pude blog.cz !!!