.

Listopad 2010

Narozky

30. listopadu 2010 v 18:32 | Sweeneyツ

Ahoj,tak s obrázkama je to furt stejná situace,ale na dnešku je zajímaé,že Clémence slaví 28.narozeniny ! Vše nejlepší přeji...

Nakopat a zahrabat !

28. listopadu 2010 v 16:24 | Sweeneyツ

Ahoj,sem nasupěná.Jakmile přidám do HTML fotky,tak mi to přestane fakat a napíše mi to,že net přestal fungovat.To sou zase moresy blog.cz ? FUJ ! A dokonce ani normálně před obrázky mi to nejde.Nevíte,co s tim ?

Tu style,Buzz magazine

22. listopadu 2010 v 20:17 | Sweeneyツ |  Magazines Emma
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Kino za mnou

20. listopadu 2010 v 18:39 | Sweeneyツ |  SITE
Ahoj,tak mám za sebou Harryho.Chválím,moc povedené.Já sem byla zvědavá,jestli tam bude opravdu všechno z knížky a je(i přesné fráze,úžasný).Skvělé herecké výkony!Clémence moc pěkné.Moc ji to slušelo ve všech scénách.A samozřejmě excelent Helena B.Carter.U ní to jinak nejde.Když umíral Dobby,tak sem fakt skoro bulela.První část končí hodně otevřeně,takže pro ty,co to nečetli to může být věc k zamyšlení.
Byla sem s dvěma kámoškama.No sranda.Popcorn všude (kurník) :-D

+ sem tetka !!! 3,90 kg,53 cm !Emma in Airport

15. listopadu 2010 v 18:55 | Sweeneyツ |  Paparazzi Emma
Heathrow Airport

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

JFK Airport

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Premiere Deathly Hallows in London

12. listopadu 2010 v 16:20 | Sweeneyツ |  Events Emma
Já měla jen příští tejden do Liberce na premieru do multi kina,ale pak sem naštvala mamku xD Takže si budu počkat nějákej čas a štve mě to.Ted sem byla dva dny doma s chřipkou a dneska du na zabavu,tak snad si zas nepřiženu horečku.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

K Emmě.Sluší ji to uplně neskutečně.Má úžasnou postavu!Pokud si chcete něco čísnout,tak tady je moc hezký článke o premiéře (upozurnuju-je dlouhej).Papa brouci x)


Deathly Hallows,London Photocall

12. listopadu 2010 v 16:17 | Sweeneyツ |  Events Emma
Ta pusa se mi nelibi...

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Super.cz píše...

11. listopadu 2010 v 15:27 | Sweeneyツ |  Harry Potter Actors NEWS
Daniel Radcliffe je rád, že už má za sebou natáčení Harryho Pottera. Konečně se může nechat tetovat, o čemž sní řadu let.

Rozhodně prý ale nedovolí nikomu, aby mu do kůže inkoustem zvěčnil motiv týkající se právě jeho zatím nejslavnější role. Věčně s ní totiž bude muset žít i tak.

tak dává to smysl ? to zvýrazněný...

Tetovat se chce nechat spolu s kolegy Rupertem Grintem a Emmou Watson. "Nevím ještě, jaké tetování budeme mít, myslím, že to bude asi jizva. Rozhodně se chci nechat tetovat, ale nevím, jestli bych se nechal uvrtat zrovna do něčeho, co souvisí s Harrym Potterem, protože řekněme si to na rovinu, budu s tím muset žít tak jako tak celý život. Nepotřebuju tetování, co bude říkat to samé," vysvětlil Radcliffe.

Představitel Harryho Pottera také prozradil, že spolu s Rupertem po poslední klapce filmu Harry Potter a Relikvie smrti brečeli.

"Byli jsme všichni rozložení. Nikdy v životě jsem neviděl Ruperta Grinta plakat, ale bylo to fakt emocionálně silné. Když jsem ho viděl plakat, začal jsme brečet ještě víc. Vlastně to bylo moje dětství, kterému jsem musel najednou říct sbohem. Ten malý nevinný chlapec byl navždy pryč," dodal jednadvacetiletý Daniel.

Herečka Emma Watson tvrdí, že moc dětství neužila. Její rodiče se k ní totiž vždycky chovali jako k dospělé.

A představitelka čarodějnice Hermiony tvrdí, že u jídla dokonce mohla pít víno už od sedmi let věku. Přitom už jako pětiletá musela čelit faktu, že se její rodiče rozvedli.

Právníci Chris a Jacqueline prý zvolili postup správný. Tím, že směla Emma pít u jídla trochu vína, neměla potřebu později v pubertě opíjet se alkoholem do němoty jako někteří její vrstevníci.

"Můj otec nikdy neměl rád ty dětské věci. Nikdy by nám nedovolil objednat si jídlo v restauraci z dětského menu. A vždycky ode mě očekával, že s ním budu mluvit dospěle... Nikdy mi nezakazovali alkohol, bylo mi sedm, když jsem měla první sklenici vína, smíchanou s vodou u jídla. Přišlo mi to fakt divné, když jsem přišla do školy a každý se divil, jejda, ty jsi měla alkohol! Mě to nezajímalo," svěřila dnes dvacetiletá Emma listu Sunday Times.

Rodiče ale nijak valně Emmu nepodporovali při natáčení filmů o Harrym Potterovi. Sice byli rádi, že získala jednu z hlavních rolí, ale odmítli kvůli tomu změnit svůj životní styl.

"Danielovi a Rupertovirodiče kvůli tomu odešli z práce, aby mohli být u svých synů při natáčení. Ale nic podobného neudělal ani jeden z mých rodičů. Oba mí rodiče milují svou práci, která je velkou součástí jejich identity," dodala Watson.


Photoshoots "Outtakes"

10. listopadu 2010 v 21:28 | Sweeneyツ |  Photoshoots Clémence
...
Ahoj,ja se daří ? Já zůstávám ted na dva dny doma.Něco na mě leze,tak to vyležim ted.Nechci,aby mě to chytlo potom na celej tejden.V úterý sme měli rodičák.Sem spokojená.Zatim mam 2 trojky na výzo.Myslela sem,že to bude horší.(klepu tu,abych to nezakřikla)...

Emma in London,5.11,2010

6. listopadu 2010 v 19:33 | Sweeneyツ |  Paparazzi Emma
Kéž by byla Emma v Londýně sve stejný datum,ale za měsíc.BUDU TAM TOTIŠ JÁ !
Bože,já se nedočkám.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Emma photoshoot Marie Claire

4. listopadu 2010 v 22:46 | Sweeneyツ |  Photoshoots Emma
 Ahoj,tak tohle je BOMBA ! Úžasný fotky,včera mi nešly přidat,tak to napravuju tedˇ.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

People Tree,nějáké další fotky

3. listopadu 2010 v 20:10 | Sweeneyツ |  Photoshoots Emma
To sem objevila v rozepsaných článcích :D   

imagebam.com imagebam.com imagebam.com