.

Září 2010

Seznamovací kurz

28. září 2010 v 18:51 | Sweeneyツ
Ahoj,zejtra odjíždim na adapt´ák.Vracim se v pátek,pa.

Nový shoot opět k festivalu

25. září 2010 v 10:17 | Sweeneyツ |  Photoshoots Clémence
clemence-poesy.blog.cz
Hojik,tak je tu další shoot z festivalu v Torontu.Tentokrát neni Clémence na fotkách sama.Sou to pěkný fotky,takový prdlý.
Takže konečně sme se dočkali prodlouženého víkendu co?Dneska bude klid a taneční,takže odereagování.Zkusim vykouzlit new layout,ale myslim,že to dopadne blbě,protože ted totál nemam nápady.Zejtra ve 3 jedu do Libštátu (divadlo,ochotníci)a vracim se tak v těch 8.Tak pa.

Excelentní trailer k sedmičce x)

23. září 2010 v 21:15 | Sweeneyツ |  Harry Potter | NEWS
Nemám slov,no...


Emma na letišti Hearthrow

22. září 2010 v 19:53 | Sweeneyツ |  Paparazzi Emma
Hojik,trochu pozdějc,ale přeci přidávám fotky Emmy na letišti Heathrow.Já si prostě na ty krátký vlasy nezvyknu snad nikdy.A musím se přiznat,že od ty doby,co to "spáchala",tak hnednám novinky mín´a ani sem si to neuvědlomila.Až ted.Já Emmu mám ráda,jen z důvodu,že i přes t,že je známá po celém světě,tak stojí pevně při zemi a nechová se jak namyšlená fiflena.


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Co bych vám jinak řekla.No všimla sem si,že od doby,co sem šířila zprávy,že s blogem možná skončim(což tedy neni pravda!),tak sem přestali chodit lidi a především Sbé a to mě mrzí.
Zítra nejdu do "školy",ale na stadion.Je Pohár rozhlasu SŠ.Tak reprzentuju,no.Snad to nedopadne jako minule.Modřina na ruce a boule na hlavě.Tentokrát mam vejšku,60m a 100m(štafeta).___V neděli jedem na vystoupení s divadlem do Libštátu,tak hlavně nesmim si zapomenout zvit v divadle kostým.Snad nejsem takový tele.Já se tam neskutečně těšim na pátek ! Prodloužený víkent bez učení a ve středu jedem na adapt´ák,takže taky super...to bude klid.No mějte se,pa.


Arriving to Toronto's Pearson International Airport,12.9.2010

17. září 2010 v 20:32 | Sweeneyツ |  Paparazzi Clémence
Ahoj,mám tu fotky Clémence na letišti v Torontu.clemence-poesy.blog.cz
Samozřejmě ani tentokrát nechyběl styl,ketrý je pro ni typický.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ted seobjevuje mnoho nových fotek s Clémence a zrovna nemám moc času.Nj,naschvály.Jinak tenhle tejden byl fakt hrůza.Ještě,že to tak rychle uteklo.Když se těšim do tanečních,tak to uteče jak voda vždycky.Ohledně školy je to dobře,ale ty taneční by mohly bejt nekonečný.Ok,tak o víkendu sestřenku hlídat nemusim,tak budu mit čas na učení.Musim se jak vocas šprtit latinu.x/.No a zejtra ráno jdu běhat.Musim cvičit na Pohár rozhlasu (okrejní kolo atletiky).Budu repretentoval střední v běhu na 60m a ve vejšce.Minule sem si na Poháru Rozhlasu rozbila hubu.Jestli si někdo pamatujete na tu kazu s modřinou,tak to je ono.xD.No a večer taneční!!!Pokusim se o nějáký fotky,tak je sem dyštak hodim.Pa.


Photoshoot (k festivalu)

17. září 2010 v 20:21 | Sweeneyツ |  Photoshoots Clémence
clemence-poesy.blog.cz

Clémence je opravdu poslední dobou velmi aktivní.Tento photoshoop opět patří k "neznámým".Tedy co se týče názvů.Podle oblečení jsem ale usoudila,že půjde o fotky z festivalu s 127 hours.Takže si fotky užijte.Jsou opravdu povedené.Bohužel poslední dvě sou zmrvený nápisem.


"127 Hours" Premiere - 2010 Toronto International Film Festival

15. září 2010 v 19:23 | Sweeneyツ |  Events Clémence
To sou snad nejhezčí fotk,yco sem přidávala.Je překrásná.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Never Let Me Go Premiere - Toronto International Film Festival

15. září 2010 v 19:11 | Sweeneyツ |  Events Clémence

V pátek přidám víc fotek.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Photoshoot "orange"

15. září 2010 v 19:02 | Sweeneyツ |  Photoshoots Clémence
clemence-poesy.blog.cz
Opravdu nevím,kdy,kde,při jaké příležitosti a proč se tento photoshoot objevil,takže název "orange" je z mé fantazie,která taky celkem upadá.No photoshoot je podle mě moc povedený a Clémence to moc sluší.

Cinemas’ on France 5

15. září 2010 v 18:58 | Sweeneyツ |  Events Clémence
clemence-poesy.blog.cz

Hm tak u tohodnle nevim co napsat.Nějak sem vygumovaná.Ok,napíšu tohle: je to jak naschvál.Když můžu být na blogu každej den,tak skoro nic neni za novinky a jakmile nemůžu a přídávám omezeně,tak se navalý miliony fotek z milion akcí atd.Fakt úžasný.

CHANEL SoHo Boutique Grand Reopening

15. září 2010 v 18:55 | Sweeneyツ |  Events Clémence
clemence-poesy.blog.czI tak dokáže Clémence zaujmout.Opravdu hezké černé šaty a dopln´ky dokáží Clémence ještě víc zkrásnit.
Zejtra asi chcípnu,takže kdyžtak se mějte pěkně.Se snažim naučit asi na 4 předměty,takže pohoda no.xD

Přidám články ve středu

13. září 2010 v 17:03 | Sweeneyツ
Je mnoho nových fotek,ale přidám jeběhem tádne (ve střednu nejspíš).Dnes se musim naučit na dva dny,ptž zejtra přijedu dom v půl 6 a  v 6 jdu do divadla na zkoušku.Tak appa ve středu:)

Rozhodnutí ! BUM ! xD

10. září 2010 v 21:18 | Sweeneyツ |  SITE
Ahoj,tak mám dobrou zprávu.Blog se neruší!
Rozhodla jsem se blog zanechat a pokračoat v něm.Asi by mně dělalo velký problém nesledovat novinky týkající se mé nejoblíbennější herečky.No každopádně budu spíše přednastavovat články,takže tu budou novinky o něco později.

Pro Sbé- na blog budu chodit každý den,takže třeba budu odpovídat na komenty,ale obíhat nebudu každý den určitě.Na comp budu chodit pravidelně už jenom kvůli úkolům,ale abych obíhala každej den sbé na to mi čas fakt nezbyde.Přeci jenom já nejsem člověk,kterej by najel na adresu blogu a dal koment ke článku,kterej by si třeba nepřečetl nebo prostě jen nevěděl o čem je.

Nesmím zapomenout zmínit problém tohoto blogu-škola.Kolektiv fakt super.Lidi uplně úžasný,že sem to ani nečekala.Ale to učení a obtížnost to trochu kazí.Především somatologie(BIO).Je to fakt humus a fakt sem na sebe zvědavá(je toho moc a je to těžký).

Zítra mám první taneční,tak snad to dobře dopadne.Celý víkend hlídám malou sestřenku a potřebuju se i učit.Sem zvědavá,jak to všechno zvládnu.Potřebuju se hlavně naučit BIO,protože toho je hodně a v úterý jdu na zkoušku do divadla(zaskakuju),tak bych se nestihla totál na středu naučit.Jinak Z,Aj a určitě se ještě něco najde.A mam kupu domácáků.

Jsem ráda,že sem se rozhodla zůstat.Uvidíme,jak to bude dál.
Vaše Sweeney :) + foto pod perexem.

Venice International Film Festival - "Somewhere" Premiere,3.9.2010

10. září 2010 v 21:15 | Sweeneyツ |  Events Clémence
www.clemence-poesy.blog.cz

Tak tu sou po pauze fotky.Víc jich přidávat nebudu.Myslím,že to neni potřeba a z pár fotek si každej dokáže udělat názor.Cléemence se mi líbí.Styl oblečení taky docela jo.Clemc je prostě Clem.Nezapře se svám vlastním stylem. 

Nové info

5. září 2010 v 18:47 | Sweeneyツ |  SITE
Ahoj,tak už mám více infornací,které se týkají chodu blogu.

...,ale 3 dny ve škole zatim nestačí k tomu,aby řekla přímo -blog končí nebo pokračuje.Prosím počkejte ještě do příštího pátka a uvidí se.KAždopádně si myslím,že bych mohla každý pátek přednastavovat články.Pátek je totiš jediný klidný den.

Jinak nějáké novinky- škola samozřejmě těžká.Opravdu to asi nebuud zvládat,ale snad se s tim nějak poperu.
V prosinci jedu do .......... LONDÝNA !!! Věřte nebo ne,ale sny se mi plní !

Takže v pátek čekejte info:) Sweeney

P.S.  pro sbé to znamená,že nebudu tento týden obíhat.